אתר זכויות – www.ioh.org.il הוקם מתוך צורך עמוק ליידע את הציבור בכל הנוגע למחלות תעסוקתיות, תאונות עבודה ומימוש זכויות העובדים הנפגעים מהן. אנו מספקים מידע אמין, מקצועי וברור לכל מי שזקוק לייעוץ בנושאים אלו.

הסיכונים במקצועות ובעיסוקים השונים בהם אנו עוסקים הינם רבים ומגוונים, אך עם זאת, לעתים קרובות המודעות לנושא מצומצמת ביותר. אנו סבורים שעל כל עובד לדעת מהי תאונת עבודה או מחלת מקצוע, למה הוא זכאי על פי חוק, וכיצד הוא יכול להשיג פיצויים בעקבות תאונה או מחלה במסגרת עיסוקו.

אתר זכויות מיועד לכל העובדים באשר הם, בין אם הם עברו תאונת עבודה, לקו במחלה, או סיימו את שנות העבודה שלהם וכעת מתמודדים עם מחלה הקשורה לעיסוקם. מלבד מידע רב ומקיף בנושאי מחלות עבודה וסיכונים מקצועיים שונים, תוכלו למצוא באתר זה פסקי דין משנים קודמות, דרכים למימוש זכויות, הסבר אודות קצבאות וביטוח לאומי, ועוד מידע חיוני וחשוב.

כאן תוכלו למצוא…

מהי תאונת עבודה?– הסבר מפורט אודות תביעה מול מעביד ופנייה לביטוח לאומי.

זכויות – מהן זכויות נפגעי תאונות עבודה?

מחלות – סקירה רחבה של המחלות בהן עלולים ללקות במקצועות שונים.

מקצועות – מה הם הסיכונים עמם אנו נאלצים לעבוד?

מי אנחנו?

אתר המידע על תאונות עבודה ומחלות מקצוע הוקם ומנוהל על ידי אומדיה – קידום אתרים, שיווק באינטרנט, המתמחה בבניית אתרים בנושאי זכויות. לפניות בנושא האתר וניהולו אנא פנו דרך אתר אומדיה. צוות האתר מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בעל ידע נרחב בזכויות עובדים וזכויות רפואיות.