אודות

אתר זכויות – www.ioh.org.il הוקם מתוך צורך עמוק ליידע את הציבור בכל הנוגע למחלות תעסוקתיות, תאונות עבודה ומימוש זכויות העובדים הנפגעים מהן. אנו מספקים מידע אמין, מקצועי וברור לכל מי שזקוק לייעוץ בנושאים אלו.

הסיכונים במקצועות ובעיסוקים השונים בהם אנו עוסקים הינם רבים ומגוונים, אך עם זאת, לעתים קרובות המודעות לנושא מצומצמת ביותר. אנו סבורים שעל כל עובד לדעת מהי תאונת עבודה או מחלת מקצוע, למה הוא זכאי על פי חוק, וכיצד הוא יכול להשיג פיצויים בעקבות תאונה או מחלה במסגרת עיסוקו.

אתר זכויות מיועד לכל העובדים באשר הם, בין אם הם עברו תאונת עבודה, לקו במחלה, או סיימו את שנות העבודה שלהם וכעת מתמודדים עם מחלה הקשורה לעיסוקם. מלבד מידע רב ומקיף בנושאי מחלות עבודה וסיכונים מקצועיים שונים, תוכלו למצוא באתר זה פסקי דין משנים קודמות, דרכים למימוש זכויות, הסבר אודות קצבאות וביטוח לאומי, ועוד מידע חיוני וחשוב.

כאן תוכלו למצוא…

מהי תאונת עבודה?– הסבר מפורט אודות תביעה מול מעביד ופנייה לביטוח לאומי.

זכויות – מהן זכויות נפגעי תאונות עבודה?

מחלות – סקירה רחבה של המחלות בהן עלולים ללקות במקצועות שונים.

מקצועות – מה הם הסיכונים עמם אנו נאלצים לעבוד?

מי אנחנו?

אתר המידע על תאונות עבודה ומחלות מקצוע הוקם ומנוהל על ידי אומדיה – קידום אתרים, שיווק באינטרנט, המתמחה בבניית אתרים בנושאי זכויות. לפניות בנושא האתר וניהולו אנא פנו דרך אתר אומדיה. צוות האתר מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בעל ידע נרחב בזכויות עובדים וזכויות רפואיות.
באתר האינטרנט של המרכז לתאונות עובדה, נוכל למצוא מאמרים וכתבות רבות, אשר עוסקות בתחומי הידע הבאים – מימוש זכויות של נפגעי תאונות עבודה על ידי ביטוח לאומי, מה הם זכויות העובדים הקיימות כיום במדינת ישראל, מידע רלוונטי על סוגים שונים של תאונות עבודה שקיימות בעולם, ועוד. בנוסף, באתר האינטרנט שלנו תוכל להשאיר פרטים ליצירת קשר, ותוך פרק זמן קצר, אחד מהמומחים שעובדים שמרכז לתאונות עבודה ייצור אתכם קשר, ויציע את עזרתו בכל מה שיוכל.

עו״ד מריצה דוידוף-יעקובי

תאונות עבודה -הרבה יותר נפוץ משחשבתם

על פי המידע הרשמי של מדינת ישראל, בכל שנה מתרחשות במדינת ישראל אלפי תאונות עבודה בתחומים השונים, זאת כאשר בעשרות רבות מהמקרים הללו, הדבר מוביל למעשה למוות של הנפגע. כיום, ישנם 3 גופים אשר ניתן לתבוע אותם, זאת על מנת לקבל פיצויים והטבות עבור הנזקים השונים שעברתם במקום העבודה שלכם – מקום העבודה עצמו, חברת הביטוח, והמוסד לביטוח לאומי. במרכז לתאונות עבודה, תוכלו

 להיעזר במומחים רבים בתחום, זאת לדוגמת עו"ד טלי גולן.

עו״ד דוידוף-יעקובי
מומחית לנזקי גוף; רשלנות רפואית, תאונות קשות וביטוח לאומי

מנהלת ומייסדת המרכז לזכויות רפואיות בישראל